21.08.2015. Dobitnici ulaznica za Sarajevo Film Festival

Centar za cjeloživotno učenje (CEC) je organizovao takmičenje za polaznike CEC English Summer School 2015.

U sklopu učenja konverzacijskog engleskog, studenti su imali zadatak da naprave fotografiju na određenu temu, te da na istu naprave prezentaciju o sadržaju fotografije i ideji iza nje.

Između 40 učesnika, Hekim Celik,  Asir Ozan Yalgin, Fatih Elcik, and Halil Ibrahim Nalcacioglu su nagrađeni sa ekskluzivnim ulaznicama za red carpet Sarajevo Film Festivala 2015.

Pobjednici imaju priliku vidjeti projekciju filma „Son of Saul“ u Narodnom pozorištu Bosne i Hercegovine.

Aktivnost je organizovana kao dio društveno orijentisanog učenja koje Centar za cjeloživotno učenje implementira, a ostale aktivnosti su u planu.