07.07.2015. Kratki kurs engleskog jezika

Studirat ćete na engleskom jeziku?  Pripremite se!

Niste sigurni u Vaše poznavanje engleskog jezika? Za sve brucoše, buduće studente, nudimo intenzivan program revizije i učenja engleskog jezika, koji je skrojen da zadovolji zahtjeve akademskog  poznavanja jezika. Uključene su sve komponente; riječnik i gramatika, čitanje, pisanje, slušanje, te konverzacija.

Sa svojih 100 časova i programom prilagođenim odsjeku kojeg ćete Vi studirati, ove pripreme će Vam uveliko olakšati početak Vašeg studiranja, što će biti osnov za savladavanje fakultetskog gradiva i uspjeh.

Edukacija je interaktivna i provodimo je u malim grupama, što povećava efikasnost i krajnji ishod.

Prijavite se jednostavno, putem emaila cec@ibu.edu.ba. Prijave su otvorene do 20. 07. 2015. godine a broj kandidata je organičen.

Start: 27. 07. 2015.

Trajanje: 100 časova (1 mjesec –  4 časa dnevno, radnim danima)

Cijena: 600 KM

Informacije: 033 944 440 ili cec@ibu.edu.ba