22.06.2015. Ljetna škola engleskog jezika 2015

Centar za cjeloživotno učenje na Internacionalnom Burch univerzitetu organizuje ljetnu školu 2015. godine za učenike i studente koji žele da unaprijede svoj engleski jezik i pri tome istraže i upoznaju prekrasni dio Evrope, Bosnu i Hercegovinu.

Dvosedmični program nudi intenzivni kurs engleskog jezika, čija se nastava odvija na univerzitetu, kao i različite aktivnosti koje su planirane za svaki dan. Svi detalji o rasporedu određeni su programom, a uključuju razgledavanje Sarajeva, i izlete u druge dijelove zemlje.

Studenti se pozivaju da izraze svoje ideje i usavrše bitan rječnik i gramatiku, koji će im pomoći da razviju svoje znanje jezika i samopouzdanje. Lekcije se uče u okruženju u čijem središtu se nalazi student sa svojom aktivnom ulogu u učenju, što pomaže u razvijanju vrijednih životnih vještina koje će ga pripremiti za buduće izazove.

Prije početka nastave, studenti rade testove znanja, ocjenjuju se i šalju u odgovarajuće grupe, u skladu sa svojim nivoom engleskog jezika, nakon čega mogu učiti i usvajati znanje odgovarajućim tempom.

Paket ljetne škole uključuje 30 sati engleskog jezika, materijale za kurs, smještaj u domu univerziteta, tri obroka dnevno, izlete prema programu, ulaznice i izlete sa prevozom. Svi kandidati će dobiti certifikate o učešću.  Cijena ljetne škole iznosi 850 eura. Tri dostupna termina su:

Prvi termin >  27.  07. 2015.  – 09.08. 2015.

Drugi termin > 10. 08.2015. – 23. 08. 2015.

Treći termin >  24. 08. 2015. – 06. 09. 2015.

Molimo vas, imajte na umu da je broj kandidata ograničen.